Logo Bizzy Blue

שיטות ציפוי שיניים: הדרך לחיוך המושלם

שיטות ציפוי שיניים

תוכן עניינים

החיוך שלנו הוא אחד מהנכסים החשובים ביותר שיש ברשותנו. הוא משפיע על הרושם הראשוני שאנחנו משאירים, על הביטחון העצמי שלנו ומכאן גם על איכות החיים. אנשים אשר סובלים מבעיות אסתטיות בחלל הפה והשיניים כולל כתמים, סדקים ושיניים לא אחידות, יכולים להרגיש אי נוחות כשהדבר משפיע לרעה על הדימוי העצמי והחיוך הטבעי.

כאן בדיוק נכנסות שיטות ציפוי שיניים כשהמטרה של כל אחת מהן היא לשפר משמעותית את המראה, לחזק את הביטחון ולתת לנו תחושה נעימה כל הזמן. בין השיטות הקיימות היום אנחנו יכולים לראות ציפוי חרסינה, ציפוי קומפוזיט, ציפוי לומינירס ושימוש בסד לילה. בכתבה זו נעבור על כל השיטות, החסרונות והיתרונות.

ציפוי חרסינה

מדובר בשכבות דקיקות דמויות קערות, מותאמות באופן אישי וספציפי לכל שן ושמודבקות על החלק הקדמי של השיניים. הציפוי עשוי חרסינה הנחשבת לחומר חזק, עמיד ושמאפשר לנו להשיג את צבע השן הרצוי. ציפוי מסוג זה מתאים למצבים שונים כולל:

  • שיניים צבועות
  • שיניים שבורות או סדוקות
  • שינים לא אחידות בגודל
  • מרווחים בין השניים

ציפוי קומפוזיט

ציפוי קומפוזיט הוא חומר פלסטיק המדמה את השן ושמתאים מאד לתיקון פגמים ושיניים צבועות. אפשר למרוח את הציפוי ישירות על השן ולאחר מכן לעבור עליו באמצעות אור ייחודי במטרה לקבל את הגוון החדש הרצוי. שיטה זו נחשבת לטובה, זולה יותר לעומת ציפוי חרסינה, אך היא גם פחות עמידה והמראה שלה פחות טבעי.

ציפוי לומינירס

ציפוי שיניים לומינירס הוא סוג של ציפוי חרסינה דק במיוחד. כיוון שהציפוי דקיק אין צורך לבצע הסרת אמייל מהשניים לפני שמציבים אותם. שיטה זו יכולה להיות בחירה מוצלחת לכל אלה שרוצים ליהנות ממראה של חיוך מחמיא וכל זאת בלי לעבור הליך פולשני. עם זאת כדאי לדבר כי טיפול זה נחשב ליקר בהשוואה לשיטות אחרות וכי הוא יתאים לכל המקרים.

ציפוי עם סד לילה

סד לילה הוא מכשיר פלסטי המונח על השיניים במהלך הלילה וזאת במטרה להוביל ליישור שיניים או לצורך הלבנה. בשיטה זו אנחנו מניחים על השיניים את הסד עם חומר שנבחר והחומר עובד במהלך הלילה כך שהשיניים עוברות הלבנה. זה לא בדיוק ציפוי אך מדובר בשיטה שכדאי להכיר, שיש לה יתרונות ושהיא זולה יותר מאפשרויות טיפול אחרות.

היתרונות והחסרונות של שיטות ציפוי שיניים שונות

המטרה שלנו היא להשיג את החיוך המושלם. להרגיש טוב עם עצמנו, להיראות במיטבנו ולעשות זאת בתקציב שמתאים לנו ובאופן שיתאים לציפיות שנגדיר מראש. בטבלה הבאה אנחנו יכולים לראות את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשיטות:

שיטות ציפוי שיניים יתרונות חסרונות
ציפוי חרסינה עמידות ארוכת טווח, מראה טבעי, יכולת לתקן בעיות שיניים שונות יקר יחסית ודורש הסרת אמייל לפני תחילת הטיפול
ציפוי קומפוזיט עלות נמוכה יחסית, ניתן לתיקון בקלות נחשב לטיפול טוב אך פחות עמיד ופחות טבעי בהשוואה לציפוי חרסינה
לומינירס ציפוי דקיק שלא דורש תהליכים מקדימים והתוצאה היא מראה טבעי טיפול יקר יחסית אשר לא יכול להתאים לכל המקרים
סד לילה נוח, יעיל, עלות נמוכה בהשוואה לשיטות אחרות לא תמיד יעיל כמו שאר השיטות ולא ניתן להשתמש במקרים חמורים

בהסתכלות על השיטות השונות אנחנו יכולים להבין כי לכל בחירה יש יתרונות וחסרונות ושלא כל שיטה מתאימה לכולם. מרפאת פרמון קליניק מביאה מומחיות רבה בתחום ציפוי שיניים וכן שתלים בשיניים והיא הכתובת הנכונה לקבוע את שיטת הטיפול וכמובן ליהנות מתוצאות שכיף להציג.

בעלי עסקים או רוצים להיות כאלה?

קבלו גישה חינמית לכמות לא הגיונית של הדרכות פרקטיות לעסקים - בחינם - שמועברים ע"י אלעד הדר - יועץ עסקי עם וותק של 23 שנים מחברת Success - שעזרו עד היום למעל 30,000 בעלי עסקים בישראל!

תפריט נגישות אתר

חדש באתר ביזי

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר BIZZY💝