Logo Bizzy Blue

שכחתי את הסיסמה לטלפון שלי, מה עושים?

סיסמה לטלפון

תוכן עניינים

ישנן מספר דרכים להיכנס חזרה לטלפון מבלי שתצטרכו לאפס אותו. אתם יכול להשתמש בניהול של מכשיר אנדרואיד, או שאתם יכולים להשתמש ב- Find My iPhone, או שאתם יכולים להשתמש במצב אבוד אנדרואיד, אבל בואו בכלל נבין מה זה סיסמה לטלפון, והשאלה האם ניתן לפרוץ סיסמה לטלפון, ומה הכי כדאי לנו לעשות כדי למנוע את המצב של פריצה לטלפון בעקבות סיסמה שגויה שכנראה שכחנו.

אז נתחיל בחשיבות הסיסמה לטלפון.

למה חשוב שיהיה סיסמה לטלפון

סיסמת טלפון היא אמצעי אבטחה למניעת גישה בלתי מורשית לתוכן של מכשיר נייד שלנו.

לרוב האנשים בעולם כיום יש סיסמה לטלפון שלהם, אם תמצאו טלפון לדוגמא אז כנראה יהיה צורך בסיסמה כדי לפתוח את הטלפון, ולקבל גישה לתוכן שלו.

בעל הטלפון יכול להגדיר סיסמה או PIN שיש להזין לפני השימוש במכשיר הנייד, או להגדיר אותו כך שיינעל אוטומטית לאחר תקופת זמן מסוימת של חוסר פעילות.

אחרי שהבנו את חשיבות הסיסמה בטלפון, בואו נעבור לשלב הקצר והפשוט שרובנו יודעים, אז נרשום אותו לטובת אותם אנשים בבית שלא יודעים, וזה איך בכלל עושים סיסמה בטלפון שלנו.

איך עושים סיסמה לטלפון

נכנסים להגדרות בטלפון, שם יש את הקטגוריה "פרטיות" נכנסים ובוחרים את האזור הרלוונטי, שזה הגדר סיסמה וכו.

ואז לרוב תוכלו לבחור בין סיסמה שהיא מספר או מילה או ציור ואפילו סיסמה של זיהוי הפנים שלכם, וכך הטלפון יפתח תמיד אוטומטי שתסתכלו למסך.

ועכשיו נותר לכם לבחור סיסמה שתזכרו. ואם ההתלבטות איזה סיסמה כדי לכם לבחור, סיסמה "שבטוח" יהיה קל לזכור, ולא תגיעו למצב שהטלפון ננעל, למצב שאתם צריכים לפרוץ אותו בחנות סלולר, הכנו לכם כמה טיפים שאולי יעזרו לכם לבחור סיסמה נכונה עבורכם.

איך כדאי לעשות סיסמה לטלפון שנזכור בסגנון משפטים

הדרך הנפוצה ביותר ליצור סיסמה לטלפון היא להשתמש בביטוי סיסמה, ביטוי סיסמה הוא אוסף קצר של מילים שאתם יכולים לזכור בקלות, יש דרכים רבות ליצור ביטוי סיסמה שיהיו בלתי נשכחים, והינה חלק מהדוגמאות לפניכם:

 • "אני אוהב את הכלב שלי"
 • "התחתנתי בחודש אוקטובר"
 • "יש לי שני חתולים"
 • "הצבע האהוב עליי הוא ירוק"
 • "נולדתי בדצמבר"
 • "גדלתי בחיפה"

אלו ביטויים שאמורים כמובן להיות אמיתיים עליכם. ההגיון הוא שאתם יודעים על עצמכם את הפרטים שיהפכו לאוסף מילים ואז לסיסמה. אז יהיה לכם יותר קל לזכור משהו שהוא באמת קרה.

עוד אופציות שנוגעות בהגיון של אוסף המילים בחיינו הפרטיים, זה במקום משפטים זה שילוב של מספרים ואותיות. לרבים עוזר לזכור סיסמה לטלפון דרך מספרים תאריכים אשר חקוקים לנו זיכרון, אפשר להוסיף להם גם כמה אותיות באנגלית של השם שלכם או של הקרובים שלכם, תאריך לידה שלכם או של ילדיכם, תאריך של יום נישואים, או כל תאריך קריטי בחייכם. דוגמא נוספת יכולה להיות מורכבת מספר תעודת הזהות שלכם, ולהוסיף את השם באנגלית שלכם או רק את הראשי תיבות שלכם.

רוצים עוד טיפים מהידע האישי שלנו? הכנו לכם טיפים שפשוט יבטיחו שתזכרו את הסיסמה ולא רק לטלפון שלכם.

הנה טיפים שיעזרו לכם לזכור את הסיסמה לטלפון שלכם ולא רק

אגב אם בטלפון שלכם יש אפשרות שהסיסמה תהיה הפנים שלכם זה הכי טוב, אבל חשוב לגבות סיסמאות בחשבונות אימייל iCloud ב-Google Drive פייסבוק וכו.  אם יש אפשרות לשלוח לחשבון אימייל של הקרובים שלכם, או לטלפון נוסף שלכם, מין רמז לסיסמה או את כל הסיסמה תעשו זאת. הנה עוד אופציה מעולה להגדלת ראש - להכין רשימה של טבלת סיסמאות ליד כל אופציה יהיה הסיסמה או הרמז. (סיסמה לטלפון, סיסמה בפייסבוק לאינסטגרם לחשבון בנק, לאתר כללית או מכבי, סיסמה למשתמשים פעילים שלנו ובקיצור לכל מה שבשימוש וחשוב לנו) ואת הטבלה הזו פשוט לשלוח לעצמכם לחשבון המייל או לחשבון אימייל של קרובים שאתם סומכים עליהם, במקרה כזה יכול להיות שם רק רמז שישר יגרום לכם להיזכר, הרמז יהיה ההתחלה של משפט או מספרים, ואז אפשר להוסיף כוכביות באמצע ולהמשיך את הרמז או להסתפק רק ברמז התחלתי. הינה דוגמה - היום החשוב בחיי הוא****. או מספר ת"ז שלכם או של ילדיכם וכדומה 3136***, תנסו בטוח מתישהו תודו לנו על זה.

ואם בכל זאת קרה סיטואציה שאתם לא זוכרים את הסיסמה לטלפון, רדו למטה:).

שכחתם את הסיסמה לטלפון? לא צריך להיכנס לפאניקה, יש כמה צעדים שנוכל לנקוט כדי לנסות לשחזר את סיסמת הטלפון שלנו.

 1. ראשית, אם שיניתם לאחרונה את הסיסמה, נסו להקליד את הסיסמה החדשה ולראות אם זה עובד.
 2. אם זה לא עובד, נסו לכבות את הטלפון ולהפעיל אותו שוב.
 3. אפס את הגדרות הטלפון שלך על ידי מעבר אל הגדרות > כללי > איפוס > מחק את כל התוכן וההגדרות.
 4. אם אף אחד מהשלבים הללו לא עובד, נפנה לשירות הלקוחות לקבלת עזרה או לחנות סלולר לקבלת סיוע.

אם ניסיתם את כל האפשרויות ועדיין לא הצלחה לשחזר את הסיסמה שלכם, ואתם בטוחים  שעשיתם את הסיסמה הנכונה הסיסמה וזה פשוט לא נפתח אז יש סיכוי שהטלפון שלכם נפרץ. עליכם לשנות את הסיסמה של הטלפון שלכם בהקדם האפשרי.

מה שמוביל אותנו לטיפ תמיד לשנות סיסמה בין היתר לכרטיס האשראי שלנו, כן במיוחד לכרטיס האשראי שלנו יש חשיבות רבה כי מי מאיתנו לא שילם באתרים מפוקפקים, ומי מאיתנו לא שילם בטלפון והקריא את כל הנתונים האפשריים שבעצמם יאפשרו להשתמש באשראי גם בלעדיכם, זכרו אנחנו אף פעם לא יודעים מי מאחורי הקו, בן אדם אמין או נוכל.

אבל רגע זה לא הכל. במידה והטלפון שלכם הוא של סמסונג (אנדרואיד) או שיאומי, אז האופציות לשחזור או פריצה בחנות זה סיפור הרבה יותר קל מאייפון iPhone). מהסיבה כי באייפון ההגדרות בטיחות ופרטיות במכשיר זה כבר סיפור אחר, אז הינה אופציות שחזור סיסמה לטלפון מסוג אייפון.

שחזור סיסמה לטלפון אייפון

ישנן דרכים רבות לאפס את סיסמת הטלפון שלך, אך כולן דורשות שתדע את הסיסמה הישנה. הדרך הנפוצה ביותר היא באמצעות חשבון Google או Apple ID שלך.

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא "למחוק" את הטלפון. זה אומר שאתם צריכים ללכת להגדרות, כללי ואז לאפס.

אם אתם רוצים לגבות את הנתונים שלכם לפני מחיקת הטלפון, אתם יכולים להשתמש ב-iCloud או ב-Google Drive.

אם הטלפון שלכם כבוי, יש עוד כמה שלבים שעליכן לבצע לפי הסדר:

 1. הפעילו את הטלפון וחברו אותו למטען
 2. לחצו והחזיקו את שני לחצני עוצמת הקול למשך כ-10 שניות
 3. לחצו והחזיקו את שני לחצני הבית למשך כ-10 שניות
 4. שחררו את כל שלושת הכפתורים בבת אחת

ואם זה לא עבד, אתם יכולים לנסות לאפס את הטלפון שלכם על ידי ביצוע השלבים שניתנו בעת הגדרת הסיסמה בפעם הראשונה. זה יעבוד גם אם שכחתם את סיסמת iCloud שלכם. אם זה לא עובד, אז יש עוד דבר שאתם יכולים לעשות - צרו קשר עם התמיכה של אפל. הם יעזרו לכם לחזור לחשבון שלכם ולתקן בעיות אם הן מתעוררות.

מקווים שעזרנו לכם במידע וטיפים בנושא סיסמאות לטלפון, לעוד תוכן מעניין המשיכו לגלוש באתר.

בעלי עסקים או רוצים להיות כאלה?

קבלו גישה חינמית לכמות לא הגיונית של הדרכות פרקטיות לעסקים - בחינם - שמועברים ע"י אלעד הדר - יועץ עסקי עם וותק של 23 שנים מחברת Success - שעזרו עד היום למעל 30,000 בעלי עסקים בישראל!

תפריט נגישות אתר

חדש באתר ביזי

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר BIZZY💝