Logo Bizzy Blue

מהי אפליקציית ניודס? תופעת העירום המדוברת ברשת

ניודס

תוכן עניינים

במאמר הזה נרחיב על התופעה החדשה בקרב בני נוער שמבקשים אחד מהשני לאחר התכתבות לשלוח "ניודס"או ניודסים בעיקר למין הנשי.

מה זה בכלל המילה ניודס \ ניודסים ולמה זה כל כך פופולרי בארצות הברית ותופס תאוצה גם בישראל.

מה הפירוש בכלל של המילה ניודס?

נתחיל בכלל למה מתכוונים שאומרים ניודס ? אז ניודס הוא מונח המשמש לתיאור תמונות של אנשים עירומים או עירומים חלקית , עירום הוא מונח המתייחס לצילומים של גוף האדם, בדרך כלל במצב טבעי. עירום נחשב לעתים קרובות לארוטי או פרובוקטיבי מינית, אך הם יכולים לייצג נושאים רבים ושונים.

המילה "עירום" נובעת מהמילה הלטינית "נודוס", שפירושה "להיות עירום".

קחו לדוגמא את חוף הנודיסטים , חוף שאפשר להסתובב בו עירומים מבלי לשפוט או להתבייש.

אחרי שהבנו את פירוש המילה ניודס בואו נעבור לחלק "האומנותי".

האם הגוף העירום הפך לאומנות?

יש המאמינים שעירום היא סוג של אמנות. זו אמירה שאנשים רבים יסכימו איתה. לעתים קרובות נעשה שימוש בעירום ביצירת יצירות אמנות, צילום וציורים. עם זאת, לא כולם מסכימים על קביעה זו. יש אנשים המאמינים שעירום הוא אמנות רק כאשר הם נעשים עם דוגמניות וצלמים מקצועיים.

עכשיו נעבור בקצרה מהו המונח עירום.

בואו נחכים על המונח עירום בקצרה

המונח עירום נגזר מהמילה הלטינית nudus שפירושה "להיות לא לבוש".השימוש המתועד הראשון במונח היה בשנת 1587. בשנת 1611, אנגלי בשם רפאל מונטי כתב על איך הוא ראה כמה עירומים ברומא והוא היה שערורייתי על ידם כי הם היו כל כך אמיתיים שהוא יכול היה לראות את שיער הערווה שלהם וחלקים פרטיים אחרים.

צילום עירום קיים מאז שנות ה-1800, כאשר הוא שימש לראשונה לצילום דוגמניות ללא בגדים כדי להראות את צורתן וצורתן בצורה ברורה יותר מאשר אילו היו לובשות בגדים. בשנת 1854, צלם בשם רוברט.

נעבור לחלק שגרם לתופעת העירום להיות "לגיטימית", וגורם לעלייה מטורפת של שיתוף תמונות עירום ברשתות החברתיות  ובאפליקציות השונות כדבר שהוא בנורמה, לא כמו בעבר שהיה נחשב לרוב כסוף העולם או כדבר שצריך לשמור לעצמכם.

הגענו לחלק באמת מעניין, והוא איך הסלבריטאים הגדולים גרמו לעירום להיות בכל מקום.

ההשפעה של סלבריטאים בתופעת הניודס \ ניודסים

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במספר האנשים שמפרסמים תמונות עירום משלהם באתרי מדיה חברתית. סלבריטאים כמו קים קרדשיאן וקיילי ג'נר עזרו לנרמל את הפעולה של פרסום תמונות סלפי עירום באינטרנט.

ניתן לייחס את העלייה במגמה זו לשלושה גורמים: היכולת לצלם את התמונות הללו בעילום שם, היכולת לפרסם אותן במהירות ובקלות, והאמונה שהן אינן מסוכנות כמו פעם.

עירום הופך למיינסטרים יותר, בגלל שנהיה כל כך קל לאנשים לשתף אותם באינטרנט. אנשים מרגישים בטוחים לגבי שיתוף תמונות העירום שלהם, מכיוון שהם מאמינים שזה פחות מסוכן מבעבר, ובגלל העובדה שיש להם דוגמא של סלבס במידות שונות, ובסדרי גודל עולמיים שחושפים את עצמם בעירום מלא או אומנותי . לא פעם גם מעלים תמונות עירום חושפניות לא רק בשביל אומנות אלא להיות משפיענים ובעלי חזון או אג'נדה בנוגע לגופם,ורוצים להיות מודל לחיקוי אשר באים להגיד גם אני אנושית, ואין צורך להתבייש בגוף שלכם.הכוונה היא אם יש לכם חסרונות בגוף לדוגמא סימני מתיחה מהלידה, צלקות מניתוחים קודמים, או מרגישים בושה ממשקלכם ,אז תראו אפילו הסלב הזו שיתפה שגם לה יש בדיוק אותם חסרונות אז הרבה מתחילים להרגיש בנוח לשלוח ולהעלות תמונות עירום ולא כמו בעבר.

אחרי שהבנו מה גרם לניודס להיות כל כך פופולרי, נעבור למהי אפליקצית ניודס המאפשרת למשתמשים להעלות ולשתף את תמונות העירום שלהם באופן אנונימי.

אפליקציית ניודס איך זה עובד ולמה זה הומצא?

ניודס שוחרר בשנת 2017 בארצות הברית וקנדה. הוא נוצר על ידי צוות של מפתחים, מעצבים ומשווקים שרצו ליצור מרחב בטוח עבור נשים לחלוק את תמונות העירום שלהם ללא שיפוט. האפליקציה מספקת מרחב אנונימי לנשים לפרסם עירום עם אנשים אחרים בעלי דעות זהות. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לפרסם ולשתף תמונות שלהם, כמו גם סרטונים. התמונות והסרטונים עולים אוטומטית לשרתי העירום ושם ניתן לשתף אותם עם משתמשים אחרים באפליקציה. משתמשים יכולים ליצור אלבומים של התוכן שלהם, שאותם הם יכולים לשתף עם אנשים אחרים או לשמור על פרטיות.

כיום נהיה בשגרה לאחר מספר שיחות ברשתות או באפליקציות השונות גברים מבקשים בצאט "תשלחי לי ניודס" או בנות שלא שולחות ניודסים פשוט אין המשך שיחה.

הכוונה תשלחי לי תמונות עירום, מצב זה יוצר או מנסה לייצר כביכול קרבה בין גבר ואישה שמתכתבים תקופה, ורוצים לעלות שלב, או יותר נכון מרגישים שזה "בסדר" לשתף בשלב הנתון תמונות עירום מלאות או חלקיות בנקודת הזמן הספציפית של הקשר ביניהם. כמובן שההחלטה תמיד תישאר בידיה של השולחת. יש לזכור תמיד שיש להפעיל שיקול דעת וגם אם אפליקציה כזו או אחרת כמו ניודס וכדומה טוענים שהם סודיים ואינטימיים אנחנו כבר יודעים שבעידן האינטרנט היום הכל פריץ וגם ניתן לפריצה.

אפשר לראות כיום בגוגל אלפים של חיפושים לצמד המילים ניודס ניודסים עם תוספת של ניודס דיסקור 480 \ניודס 390, לא פעם ניסו להפיל שרתי ניודס 390 , וכמובן הכל כדי למצוא תמונות עירום שלא שלחו להם ספציפית.

עכשיו איך אפליקצית ניודס עובדת? ואיפה האפליקציה זמינה להורדה.

הורדת האפליקציה ניודס והמחלוקת

האפליקציה ניודס זמינה גם בטלפונים של iOS וגם בטלפונים אנדרואיד, אבל היא זכתה לביקורות מעורבות מהציבור. יש אנשים שהם מודאגים מהסכנות של פרסום עירום באינטרנט מבלי שהם יכולים להגן על עצמם מפני עוקבים פוטנציאליים או טורפים מיניים. אחרים מתחו ביקורת על ניוד על כך שאין מספיק אמצעי הגנה נגד בריונות ברשת או פורנו נקמה. כיום יש מספר אפליקציות כמו ניודס בשמות שונים, שלפעמים גם נוטים להחליף שמות כדי לקבל פופולריות או כדי להוות "פריצה" ולהישאר בשם אחר.

מקווים שהעברנו לכם במאמר את הידע על " ניודס" \ "ניודסים". לעוד תוכן בנושאים שונים שיכולים לעניין אתכם המשיכו לגלוש באתר.

*המידע והבסיס כאן ניתן מהידע שלנו על האפליקציה והתופעה ניודס, אך הן אינן מהוות ייעוץ או המלצה או אהדה לטוב ולרע לנושא.

בעלי עסקים או רוצים להיות כאלה?

קבלו גישה חינמית לכמות לא הגיונית של הדרכות פרקטיות לעסקים - בחינם - שמועברים ע"י אלעד הדר - יועץ עסקי עם וותק של 23 שנים מחברת Success - שעזרו עד היום למעל 30,000 בעלי עסקים בישראל!

תפריט נגישות אתר

חדש באתר ביזי

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר BIZZY💝