Logo Bizzy Blue

קינקי - מתי זה קינקי ומתי זה לא, כל מה שתרצו לדעת על קינקי

קינקי

תוכן עניינים

במאמר זה נעסוק במושג קינקי, נסביר מה זה, נתן דוגמאות האם קינקי זה דבר טוב או רע, ומתי צריך להיות קינקי.

אז מה זה קינקי בעצם

קינקי זה תיאור כלשהו כאשר אתם רוצים לבטא משהו לא מקובל חברתית, לא נורמטיבי בדרך כלל זה יהיה מדובר על בהקשר המיני שבדבר.

פירוש המילה קינקי הוא:

 • מוזר
 • גחמני
 • אקצנטרי
 • בעל מחשבה עקומה
 • סוטה מיני
 • חריג
 • יוצא דופן

מה זה קינקי ואיך זה בא לידי ביטוי, לדוגמא בן אדם שאוהב את תחום ה-BDSM שזה בעצם (Bondage Discipline Domination & Submission Sadism & Masochism) תחום מיני אשר עוסק בקשירות, משמעת, שליטה וכניעה, סאדיזם ומזוכיזם, יקרא כבן אדם קינקי מכיוון שאינו אוהב את אותם הדברים הנורמטיביים והמיסיונרים הרגילים ששאר בני האדם אוהבים.

אז האם זה טוב או רע?

סוגייה זו יכולה להיות בעייתית למדי, מכמה סיבות.

ראשית יש לקחת בחשבון שקינקיות זה בעיקר בעיניי המתבונן, כלומר יכול להיות שבחורה רגילה לאהוב דברים מסויימים נורמטיביים לחלוטין אך הבחור שתכיר יכול להיות עוד יותר נורמטיבי ומונוטוני ממנה כך שמבחינתו הבחורה תהיה קינקית לחלוטין אך בעצם מדובר על בחורה כשרה לחלוטין.

עוד סיבה היא שבעצם קינקיות היא המפתח לחיים האלה.

קראתם נכון, ולא זו לא הגזמה, מכיוון שבחיי היום יום אנו רגילים לחיים מונוטוניים ונורמטיבים לחלוטין, אבל תהיו כנים עם עצמכם, כמה תוכלו לשאת זאת ולכמה זמן בכלל? הרי זה לא חדש שרוב הזוגות היום מתגרשים, ויותר מזה, אנו חיים בעולם של קדמה וכל דבר שנרצה עומד בפנינו במרחק נגיעה (נגיעה בסמארטפון).

אז לשאלה האם זה טוב או רע, קינקיות יכולה להיות גם לטוב וגם לרע אך יש לשים לב!

קינקיות יכולה להגיע ממקום של כבוד, תשוקה או סתם תאווה, הגבול יכול להיות מאוד דק לבין כך שתרצו לחלוק את התשוקות שלכם לבין כך שתטרידו ותגרמו לבושה או יותר גרועה לטראומה.

מתי כן להיות קינקי?

כאשר יש ביטחון מלא גם בעצמכם וגם בבני הזוג שלכם, צריך לזכור מדובר פה על תחום שהוא לא נורמטיבי וקינקי, בנוסף מומלץ לשלב קצת קיניקיות בשלב שבו יש צורך לחדש ולפלפל את היחסים, אם אתם נמצאים במערכת יחסים כבר כמה שנים ואתם הפכתם את חיי המין שלכם לשגרה של יום מן הימים מומלץ לכם לשלב קצת תחומי עניין קינקיים שכן זה יכול להוסיף למערכת היחסים שלכם.

איך בא לידי ביטוי סקס קינקי

סקס קינקי יכול להתבטא בכמה צורות ומעשים, כמו בסרט 50 גוונים של אפור שבעצם מסופר שם על בחורה שחווה עולם שלם חדש של קינקיות באמצעות מרתף הסקס של בעלה.

מה עוד נחשב לקינקי?

 • תחפושות סקס - להתחפש לדמויות שונות שגם עושות סקס לא קונבנציונלי
 • סקס מחוץ למיטה - יש זוגות מסוימים שמבחינתם סקס מחוץ למיטה זה סקס קינקי
 • סקס אנאלי - גם כאן יש המחשיבים אותו לסקס קינקי, אבל יש כאן הצדקה פיזיולוגית שכן פי הטבעת הוא אזור רגיש לגירוי מיני הן בגברים והן בנשים, מין אנאלי וחדירה אנאלית יכולים להיות מענגים ומגרים מאוד
 • אביזרים - נכון זה נשמע לכם לא כל כך קינקי, אבל יש פה עוד סאגה שלמה של אביזרים מאזיקים ועד לשוטים וחגורות חנק גם לגרון וגם לעוד איברים בגוף

אז אחרי שהבנו מה זה קינקי, איך זה בא לידי ביטוי בחיינו, האם זה טוב או רע ומתי כדאי לנו להיות קינקיים לא נותר לנו אלא לאחל לכם בהצלחה עם הידע החדש שצברתם, ולאחל לכם להיות קינקיים בחייכם אבל כמובן גם לא לשכוח שיש לו צד לא כל כך טוב.

**מאמר זה אינו מהווה המלצה, הוראה, או שכנוע להיות קינקי, המידע הינו אינפורמטיבי בלבד ויש לקחת בחשבון שהכותב אינו קינקי.

תפריט נגישות אתר

חדש באתר ביזי

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר BIZZY💝