Logo Bizzy Blue

עבודות גבס מיוחדות - גבס בירושלים

עבודות גבס מיוחדות

תוכן עניינים

אנשים רבים כבר פחות מעדיפים את המראה של ארבעה קירות ריקים, והם מעדיפים הוספה של מראה יותר אסתטי ושונה לבית שלהם. והם עושים זאת באמצעות קירות גבס או תקרות גבס, אשר מעצבים את הבית שלהם שונה בעזרת עבודות גבס מעוצבות.

מהו גבס?

גבס הוא חומר המיועד בעיקרון לבניה אך יש לו שימושים אחרים בנוסף, בענף הבנייה הוא מקובל מאוד. בניה בגבס משמשת לרוב לעיצוב פנים של הבית ולא סתם קוראים לו בנייה קלה. זמינותו והאפשרויות הרבות שלו לא מאפשרות בניה של מבנים שלמים, או מחליפים שלד של מבנה, ובגלל זה הוא תמיד יבנה על תמיכה של קיר בטון, לבנים או פלדה. רצוי לא לעשות את העבודה הזאת לבדכם אלא להזמין איש גבס מקצועי בתחום אשר יעשה לכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

סוגי עבודות גבס שניתן לעשות בבית שלכם

לגבס בבית שלכם יש שימושים רבים אבל הבחירה היא בידיים שלכם, ועל ידי העיצוב פנים תוכלו לבחור את הגבס הרצוי בבית שלכם. כמו למשל:

  • קירות גבס - קיר גבס מורכב משני לוחות גבס, אשר מורכבים מקבילים זה מול זה. הם נתמכים ומחוברים אחד לשני בעזרת ניצבי פח. הם נבנים לרוב על ידי לוחות בעובי של 7 מ”מ. חשוב לשמור על רווח בין הבניה של הגבס לבין הרצפה, על מנת שהם תשטפו את הבית או כל דבר אחר, החומר לא יגע בגבס ויהרוס אותו. ובנוסף לכך החלק התחתון של הקיר מאובטח על ידי חתיכת שיש, עץ או קרמיקה.
  • תקרות גבס - תקרות גבס שמישות מאוד בענף הבנייה, והן מאפשרות הנמכה של התקרה מהתקרה הרגילה. ויש כאלה המשתמשים בחלל הריק בתור חלל שירות. התקרת גבס נתלית מהתקרת בטון אשר מחזיק את הגבס ומאפשר הנמכה של התקרה למידה הרצויה. בנוסף לבניית התקרת גבס נדרשת לפעמים לוחות שאפשר להסיר אותם בקלות על מנת להשיג גישה אל המערכות החשמל במידה ועשיתם.

ישנם גם אלמנטים נוספים שאפשר לעשות עם בניית גבס, כמו למשל מדפים ואלמנטים לעיצוב הפנים אשר נותנים מראה של בנייה אחת ולא נראים כאילו בנו עליהם עם גבס. זה שיטה שמישה מאוד בענף הבנייה.

מה השימושים בגבס בבית שלכם?

לקיר גבס ישנם אפשרויות רבות שאפשר לעשות איתם. החלל אשר הקיר גבס מכבסה נשאר לרוב ריק או ממולא בחומרים אשר מבודדים את הרעשים ויוצרים לכם בידוד רעשים, בין אם זה בשביל קיר אקוסטי או בשביל תקרה אקוסטית.

לתקרת גבס גם אפשרויות רבות שאפשר לעשות, ניתן בחלל הנוצר לאחסן את יחידת המיזוג של הבית שלכם, או בנוסף אפשר לשים שם את גופי התאורה שלכם אשר נותנים מראה מיוחד. ניתן בנוסף לעשות בחלל הריק מערכות חשמל, הגברה, תקשורת ועוד.

את סוגי הגבס האלה אפשר לעשות בכל מקומות הבית ואין עליהם הגבלה למשל תוכלו לעשות גבס בסלון גבס במטבח ובחדר השינה שלכם במידה ותרצו.

כיצד תבחרו את הקבלן טוב עבור עבודות הגבס בשבילכם

כאשר אתם מעוניינים לעשות קיר גבס או תקרת גבס, חושב שתבחרו איש גבס מקצועי אשר יעשה לכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. אך חשוב גם שתיקחו בחשבון זמינות ונגישות, כמו למשל אם אתם גרים באזור ירושלים אז לבחור מישהו שנגיש אליכם אשר יעשה לכם עבודות גבס בירושלים. בנוסף תיכנסו לאתר האינטרנט שלהם על מנת לראות עליהם חוות דעת ואם הם עושים עבודות גבס מיוחדות.

היתרונות בבניית גבס בבית שלכם

ישנם יתרונות רבים לבניית גבס בבית שלכם, אך העיקריים שבניהם הם:

  • מגוון רחב המאפשר עיצוב רחב 
  • בנייה חסכונית ויעילה
  • מאפשר שיפוצים עתידיים בקלות ונוחות
  • גימור איכותי ועוד

מה עלות בניית קיר/תקרת גבס בבית שלכם

העלות של קיר או תקרת גבס בבית שלכם עלולה להשתנות על פי מחיר גלובלי, על פי מ”ר או על פי סוג החומר בו אתם משתמשים לגבס שלכם.

על מנת למצוא תוצאות לעלות גבס בו אתם מעוניינים אתם יכולים לחפש עבודות גבס מחירון, עבודות גבס מחירים או להיכנס לאתר א. שלמה עבודות גבס. 

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את היידע הנדרש עבורכם בנוגע לעבודות גבס מיוחדות, מקווים שהשיפוץ יעבור בהצלחה ושהמלצתינו עזרה לכם.

תפריט נגישות אתר

חדש באתר ביזי

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר BIZZY💝